Бренд: ST
Краток опис: ST SIMPLE 10, MODEL 2020, Superior technology, Камин на пелети,
Достапност:
Шифра: 60558
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SIMPLE 10, MODEL 2020, Superior technology, Камин на пелети, Црно црвена боја, Моќност 10KW, 15кг резервоар за пелети, Идеален за загревање површини до 50м2, Тежина 75кг, 94% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 0.7 до 2.1кг на час, Димензии 440x525x930 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG