Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC CS-FZ60UKE/CU-FZ60UKE, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MAL
Достапност:
Шифра: 60489
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC CS-FZ60UKE/CU-FZ60UKE, ИНВЕРТЕР Климатизер MADE IN MALAYSIA - 100% PANASONIC, 5 години гаранција на компресор, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 21.000BTU, Моќност 6.25KW на ладење (од -5 до 43 степени целзиусови), ,6.8KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), COP (kW):3.51, EER (kW):3.24, SCOP (kW):3.90, SEER (kW):6.2, PМ2 филтер, Антибактериски Филтер, автоматско чистење на воздухот, 4 брзини на вентилаторот, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Далечински управувач, A++ /A Енергетска класа, Гас за разладување R-32, Надворешна единица: CU-UZ60TKE
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt