Бренд: ST
Краток опис: ST HYDRO KAMIN 25, Superior technology, Камин на пелети за центр
Достапност:
Шифра: 60465
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST HYDRO KAMIN 25, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црно-црвена боја, Моќност 25KW, 2.25KW моќност околу каминот, 45кг резервоар за пелети, 42л капацитет на вода, Идеален за загревање површини до 160м2, Тежина 230кг, 94% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 2.1 до 5.2кг на час, Димензии 565x735x1160 мм
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG