Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje E 6121 WD, Електричен шпорет со капак, Модел 2017, Бела
Достапност:
Шифра: 60431
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Gorenje E 6121 WD, Електричен шпорет со капак, Модел 2017, Бела боја, Електрични плочи за готвење 4, Грејни места: лево напред: 18 cm експрес рингла 2 kW, десно напред: 14.5 cm, 1.5 kW, експрес рингла, лево назад: 14.5 cm, 1 kW, десно назад: 18 cm, 1.5 kW, Конвенционална рерна - 65 Литри, Решетка, PERFECT GRILL Двоен грејач за рамномернo крцкава храна, Чистење со AquaClean функција, Длабока емајлирана тава, Водилки за тави: Водилки на извлекување, Двојно застаклена компактна врата(T<85C), SilverMatte емајл, Енергетска класа: А, Бучност: 33 dB(A), Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm)
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG