Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 4.0-1.35MM with
Достапност:
Шифра: 60363
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 4.0-1.35MM with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm