Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT IFW 6841 JH IX, Вградна фурна со Вентилатор, Инокс, ЛЦД
Достапност:
Шифра: 60054
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT IFW 6841 JH IX, Вградна фурна со Вентилатор, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Копчиња на вовлекување Push Pull, 9 програми, Капацитет на фурна 71 литри, Тајмер, Врата со големо транспаренрно стакло, Телескопски водилки, Светло во фурната, Систем на чистење Easy clean enamel, Тројно стакло на вратата, Енергетска класа А+, Димензии 60x60x55 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt