Бренд: AMD
Краток опис: Конфигурација AMD PRO , - Процесор CPU AMD Ryzen 5 5600X , ...
Достапност:
Шифра: 57003
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 35,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

33,949 Ден.
12 РАТИ: 2,942 Ден.
24 РАТИ: 1,514 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација AMD PRO , - Процесор CPU AMD Ryzen 5 5600X , Матична плоча ASUS PRIME A520M-K, Графичка карта AFOX NVidia 1660 Super 6GB GDDR6, Рам Меморија Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM FURY Beast Black, Диск Kingston 1TB SSD NV2 NVMe PCIe , Power Box AX3 GAMING E-ATX Chassis case with ARGB, Power supply ATX 800W,
Можеби ќе Ве интересира