Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE50Q67CAUXXH, 50" (123cm) UltraHD QLED Smart TV, Res...
Достапност:
Шифра: 56965
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 52,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

29,999 Ден.
12 РАТИ: 2,600 Ден.
24 РАТИ: 1,338 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG QE50Q67CAUXXH, 50" (123cm) UltraHD QLED Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, 100% Color Volume with Quantum Dot, PQI 3100, Quantum HDR, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), UHD Up-Scaling, Quantum Processor Lite 4K, Supreme UHD Dimming, Micro Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, Multi View - upto 2 videos, Multiroom link, TV Sound Connect, Q-Symphony Lite, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Smart Remote, Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Можеби ќе Ве интересира