Бренд: HP
Краток опис: HP 250 G8 (Dark Ash Silver), - Intel Core i5-1135G7 (8M Cach...
Достапност:
Шифра: 56592
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 26,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
12 РАТИ: 1,994 Ден.
24 РАТИ: 1,026 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP 250 G8 (Dark Ash Silver), - Intel Core i5-1135G7 (8M Cache, up to 4.2 GHz), Intel HD VGA, 8GB 2666MHz DDR4, 256GB SSD, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" (1920x1080) , PN: 853U1ES
Големина на диск 256GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка Intel UHD
Процесор i5
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home
Можеби ќе Ве интересира