Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 55PUS8518, 55" (139cm) 4K Ultra Slim Android UltraHD ...
Достапност:
Шифра: 56519
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 49,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

33,999 Ден.
12 РАТИ: 2,947 Ден.
24 РАТИ: 1,516 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PHILIPS 55PUS8518, 55" (139cm) 4K Ultra Slim Android UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), IPS Nano color, P5 Perfect Picture Engine, High Dynamic Range Premium, QUAD Core processor, Micro Dimming Pro, Wide Color Gamut, Natural Motion, Ambilight 3 sided, Speakers Output power (RMS): 20W, DTS HD Premium Sound, Dolby Vision, Smart Sound, Tuner (DVB- T/C/T2/T2-HD/S/S2), 1 x Satellite Connector, 4 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi Bulit in Wi-Fi 11n 2x2 integrated, Built-in Ambilight+hue, Ambilight Music, Metallic Minimalistic frame stand, P/N: 55PUS8518/12
Големина на екран 55 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED