Бренд: Mibro
Краток опис: Mibro Watch A1, 1.3inch HD (240*240) display, Ultra-thin meta...
Достапност:
Шифра: 56506
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,299 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

2,499 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 209 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 105 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Mibro Watch A1, 1.3inch HD (240*240) display, Ultra-thin metal body, Support all-day heart rate & blood oxygen health management, Support 20 workout modes, 10-days endurance, 5ATM waterproof, Bluetooth 5.0BLE, Battery capacity: 270mAh
Можеби ќе Ве интересира