Бренд: Asus
Краток опис: ASUS E1504FA-BQ521 (GRAY), Процесор AMD Ryzen 5 7520U (8M C...
Достапност:
Шифра: 56247
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

24,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,042 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS E1504FA-BQ521 (GRAY), Процесор AMD Ryzen 5 7520U (8M Cache. up to 4.3 GHz), Рам Меморија 16GB DDR5 , Диск 512GB M.2 PCIEG3x2 NVME SSD, Графичка карта AMD Radeon Graphics , BT4.0, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, 6W speaker, HD camera, 1.8kg, 42WHrs 3S1P 3-cell Li-ion, 15.6" Full HD LED (1920x1080) glare, PN: 90NB0ZR3-M00T30
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка AMD Radeon
Процесор Ryzen 5
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home