Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 315-59-384Q (Black ) - Процесор Intel®Core™ i3-...
Достапност:
Шифра: 56151
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 26,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

21,999 Ден.
12 РАТИ: 1,907 Ден.
24 РАТИ: 981 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ACER Aspire 3 315-59-384Q (Black ) - Процесор Intel®Core™ i3-1215U (10M Cache, 4.4GHz), Intel HD VGA, RAM 8GB DDR4, Диск 512GB SSD, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, Linux, NX.K6TEX.003
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Процесор i3
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home
Можеби ќе Ве интересира