Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE77S95CATXXH, 77" (195cm) OLED 4K Smart TV, Resoluti...
Достапност:
Шифра: 55861
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 284,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

249,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 20,834 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 10,417 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG QE77S95CATXXH, 77" (195cm) OLED 4K Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Refresh Rate: 120Hz (Up to 144Hz), 100% Color Volume with Quantum Dot, Quantum HDR OLED plus, Neural Quantum Processor, Motion Xcelerator Turbo+ (4K 120Hz), HLG (Hybrid Log Gamma), Infinity One i disain, AI upscale, Supreme UHD Dimming, Micro Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Eye Comfort Mode, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Atmos, DTS, DLNA, Wifi Bulit in, Multi View, Multiroom link, TV Sound Connect, MS12 5.1ch speaker, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Smart Remote, LaserSlim Design, Connections: 4 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Големина на екран 77 инчи
Оперативен систем TIZEN
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред OLED
Можеби ќе Ве интересира