Бренд: ST
Краток опис: ST ECM-9015XR, Superior Technology, Апарат за еспресо кафе и ...
Достапност:
Шифра: 55850
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 5,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

5,099 Ден.
12 РАТИ: 442 Ден.
24 РАТИ: 228 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST ECM-9015XR, Superior Technology, Апарат за еспресо кафе и капучино, Инокс црна, 15 бари пумпа со висок притисок, 1.6л отстранлив резервоар, безбедносен вентил, излеан алуминиумски бојлер, подлога за шолја од нерѓосувачки челик, рачка за пена, 850W
Можеби ќе Ве интересира