Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 1 A115-22-A8WH, Процесор AMD 3020E (1M Cache / up...
Достапност:
Шифра: 55785
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 12,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

9,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 834 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 417 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ACER Aspire 1 A115-22-A8WH, Процесор AMD 3020E (1M Cache / up to 2.6 GHz), Графичка AMD HD,Рам меморија 4GB DDR4, Диск 128GB SSD, 3xUSB, Camera, HDMI, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution, NX.A7PEX.001
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка AMD Radeon
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Лаптоп Home
Можеби ќе Ве интересира