Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GAMER GALAXY+ , - Процесор Intel i3-101...
Достапност:
Шифра: 55392
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 18,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

17,459 Ден.
12 РАТИ: 1,513 Ден.
24 РАТИ: 779 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GAMER GALAXY+ , - Процесор Intel i3-10100F 3.6 GHz up to 4.3 GHz , Матична плоча ASUS H510M-R-SI, Графичка карта AFOX NVIDIA GT610-PCI-E 1GB DDR3, Рам Меморија Kingston 16GB DDR4 CL16 DIMM FURY Beast Black, Диск 1TB Seagate HDD 7200rpm + 240GB SSD SATA3, Power Box E182 ATX Chassis case, Power supply ATX 550W,
Графичка Картичка nVidia
Процесор i3
РАМ Меморија 16GB
Тип на Диск HDD+SSD
Тип на Конфигурација GAMING
Можеби ќе Ве интересира