Бренд: SETEK AMD
Краток опис: Конфигурација AMD ATHLON , - Процесор AMD ATHLON 3000G 3.5...
Достапност:
Шифра: 55306
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 709 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација AMD ATHLON , - Процесор AMD ATHLON 3000G 3.5GHz , Матична плоча BIOSTAR Motherboard A320MH, Графичка карта AFOX NVIDIA GT610-PCI-E 1GB DDR3, Рам Меморија Kingston RAM 8GB DDR4 3200MHZ, Диск 1TB HDD 7200rpm + KIngston 240GB SSD, Power Box E182 ATX Chassis case Power supply ATX 550W,
Графичка Картичка nVidia
РАМ Меморија 8GB
Тип на Диск HDD+SSD
Тип на Конфигурација Office