Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GAMER ELITE+ , - Процесор Intel i5-1140...
Достапност:
Шифра: 55111
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 49,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

43,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 3,667 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,834 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GAMER ELITE+ , - Процесор Intel i5-11400F 2.6 GHz up to 4.6 GHz , Матична плоча ASUS PRIME B460M-A R2.0, Графичка карта PowerColor RX6600 Powercolor Fighter 8GB, Рам Меморија Kingston 16GB 3200MHz DDR4, Диск Seagate 1TB HDD 7200rpm + 240GB SSD SU630 , CoolerMaster Case MasterBox MB511+PSU 500W CM Elite V3 230V
Процесор i5
РАМ Меморија 16GB
Тип на Диск HDD+SSD
Тип на Конфигурација GAMING
Можеби ќе Ве интересира