Бренд: ST
Краток опис: ST-50BX7800, 50” (127cm) Android SMART UltraHD LED TV, Superi...
Достапност:
Шифра: 54389
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 25,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

14,069 Ден.
12 РАТИ: 1,220 Ден.
24 РАТИ: 628 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST-50BX7800, 50” (127cm) Android SMART UltraHD LED TV, Superior Technology, Frameless, 4K (3840x2160), High Dynamic Contrast, DVB-T2/DVB-C, CVTE 9632, DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz, GPU Mali400MPx2 core, 1.5GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android 9, system upgradable by u-disk or online, MAXHUB - share smartphone content to smart TV, Wifi built in 802.11 b/g/n, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45
Големина на екран 50 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED
Можеби ќе Ве интересира