Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GAMER GALAXY , - Процесор Intel i3-10100F
Достапност:
Шифра: 54237
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 18,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

17,819 Ден.
12 РАТИ: 1,560 Ден.
24 РАТИ: 817 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GAMER GALAXY , - Процесор Intel i3-10100F 3.6 GHz up to 4.3 GHz , Матична плоча ASUS H410M, Графичка карта AFOX NVIDIA GT610-PCI-E 1GB DDR3, Рам Меморија 8GB 2666MHz DDR4, Диск 1TB HDD 7200rpm + Kingston 240GB A400 SSD SATA3, Power Box E182 ATX Chassis case, Power supply ATX 550W,
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ