Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GLADIATOR , - Процесор Intel i5-11400F 2.6
Достапност:
Шифра: 54176
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

28,999 Ден.
12 РАТИ: 2,538 Ден.
24 РАТИ: 1,328 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GLADIATOR , - Процесор Intel i5-11400F 2.6 GHz up to 4.6 GHz , Матична плоча ASUS H510M-E, Графичка карта AFOX NVIDIA GT730-PCI-E 1GB DDR3 , Рам Меморија Kingston 16GB 2666MHz DDR4, Диск 1TB SEAGATE 7200rpm + Kingston 240GB A400 SSD SATA3, Power Box AX3 GAMING E-ATX Chassis case with ARGB+PSU 800W , ПОДАРОК ASUS Bluetooth Dongle USB-BT400
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ