Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 50PUS7607, 50" (126cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED т...
Достапност:
Шифра: 54155
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 33,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

19,995 Ден.
12 РАТИ: 1,717 Ден.
24 РАТИ: 884 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PHILIPS 50PUS7607, 50" (126cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED телевизор, Резолуција: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), P5 Perfect Picture Engine, HDR10+ , DUAL Core процесор, Philips Smart app, Micro Dimming, Natural Motion, HDR10 +, HLG (Hybrid Log Gamma), Speakers излезput power (RMS): 20W, DTS HD Premium Sound, Dolby Vision, Smart Sound, Tuner (DVB- T/C/T2/T2-HD/S/S2), 1 x Satellite Connector, 3 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio излез (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone излез, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi вграден Wi-Fi 11n 2x2 вградено, Sticks Stand, Medium dark silver, P/N: /12
Големина на екран 50 инчи
Оперативен систем Saphi
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED