Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG QE65Q67BAUXXH, 65" (165cm) UltraHD QLED Smart TV, Resolu
Достапност:
Шифра: 54144
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 89,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

51,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 4,463 Ден.
24x BLACK РАТА: 2,297 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG QE65Q67BAUXXH, 65" (165cm) UltraHD QLED Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, 100% Color Volume with Quantum Dot, PQI 3100, Quantum HDR, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), UHD Up-Scaling, Quantum Processor Lite 4K, Supreme UHD Dimming, Micro Dimming, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, Dual DVB-T2/C/S2, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi Bulit in, Multi View - upto 2 videos, Multiroom link, TV Sound Connect, Q-Symphony Lite, Blutooth Audio, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Ambient Mode, Smart Remote, Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG