Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A047 Galaxy A04s White 3/32, Dual Sim (Nano-SIM du...
Достапност:
Шифра: 54120
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 11,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,499 Ден.
12 РАТИ: 564 Ден.
24 РАТИ: 290 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung SM-A047 Galaxy A04s White 3/32, Dual Sim (Nano-SIM dual stand-by), Display: PLS LCD 90Hz 400 nits (peak) 6.5 inches 102.0 cm2 (~80.7% screen-to-body ratio), Chipset: Exynos 850 (8nm), CPU: Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A55 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G52, ROM: 32GB, RAM: 3GB, Camera: 50 MP f/1.8 (wide) PDAF, 2 MP f/2.4 (macro), 2 MP f/2.4 (depth), LED flash, panorama, HDR, Front Camera: 5 MP f/2.2 (wide), OS: Android 12; One UI Core 4, Connections: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth 5.0 A2DP LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NFC, Sensors: Fingerprint (side-mounted), accelerometer, Virtual Proximity Sensing, USB Type-C 2.0, Non-removable Li-Ion 5000 mAh, 164.7 x 76.7 x 9.1 mm, 195g, P/N: SM-A047FZWUEUC
5G НЕ
Display " 6.5-7
Ram 3
Rom 32
Колор White
батерија (mAh) 5000-6000
Можеби ќе Ве интересира