Бренд: ST
Краток опис: ST-T10 10" (BLACK) Tablet WiFi, CPU: Quad-core up to 2.0GHz, ...
Достапност:
Шифра: 54114
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 6,499 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

4,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 417 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 209 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST-T10 10" (BLACK) Tablet WiFi, CPU: Quad-core up to 2.0GHz, GPU: RK3566, 4GB RAM, 64GB ROM, Android 11.0, Multitouch 5 points Capacitive G+P touch screen, 1280x800 resolution, format: 16:9, 2 Cameras (Camera built in front 2MPx + Camera built in rear Cabinet 5MPx ), Built in microphone and 1W speaker, Wireless Network WiFi 802.11b/g/n, G Sensor: Gravity acceleration sensor, 3.5mm stereo output, Three axis gravity sensors, Battery: 5000mAh, USB cable, Adapter USB Type-C port,
Големина на екран 10 инчи
Процесор QuadCore
РАМ Меморија 4GB
РОМ Меморија 64GB
Можеби ќе Ве интересира