Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GAMER MORPHEUS+ , - Процесор Intel i5-1140
Достапност:
Шифра: 54089
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 48,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

43,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 3,777 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,944 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GAMER MORPHEUS+ , - Процесор Intel i5-11400F 2.6 GHz up to 4.6 GHz , Матична плоча ASUS PRIME H510M-E, Графичка карта ASUS TUF GTX1660S-O6G, Рам Меморија 16GB DDR4 2666MHZ, Диск SEAGATE 1TB HDD 7200rpm + Kingston 240GB A400 SSD SATA3, CoolerMaster Case MasterBox MB520+PSU 500W CM Elite V3 230V
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG