Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE55AU7092UXXH, 55" (138cm) UltraHD Smart телевизор,...
Достапност:
Шифра: 54054
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 40,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

23,995 Ден.
12 РАТИ: 2,080 Ден.
24 РАТИ: 1,070 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG UE55AU7092UXXH, 55" (138cm) UltraHD Smart телевизор, Резолуција: 3.840 x 2.160, Pur Colour, Auto Depth Enhancer, PQI 2000, Mega контраст, UHD Micro Dimming, HDR, Slim design, Auto Motion Plus, Quad-Core procesor, DVB-T2/C/S2, One Remote Control, Dolby Digital Plus DTS, DLNA, Wifi вграден, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Connections: 3 x HDMI, 1 x USB, 1 X Composite In, 1 x Ethernet, 1 x Card Slot CI +
Големина на екран 55 инчи
Оперативен систем TIZEN
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED