Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Kieslect Smart Calling Watch Kr Black, Display: 1.32" ...
Достапност:
Шифра: 53918
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 4,599 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

3,399 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 284 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 142 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Kieslect Smart Calling Watch Kr Black, Display: 1.32" Semi AMOLED Display, Resolution: 360*360, Full screen touch, Bluetooth 5.0 BLE, up to 10 days long battery life, 70 sport modes, Breathing Training, Stress Test, Emotional test, Sleep monitor, SpO₂ Monitor, Heart Rate Monitor, Step Counting, Calory Counting, App-support, Battery: 280mAh Li-Polymer, Weight: 54g
Можеби ќе Ве интересира