Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A236 Galaxy A23 5G Light Blue 4/64, Display: PLS LCD
Достапност:
Шифра: 53867
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,599 Ден.
12 РАТИ: 1,278 Ден.
24 РАТИ: 669 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung SM-A236 Galaxy A23 5G Light Blue 4/64, Display: PLS LCD 120Hz, 6.6 inches 104.9 cm2 (~82.5% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 2408 pixels 20:9 ratio (~400 ppi density), Chipset: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm), Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver), GPU: Adreno 619, Internal Memory: 64GB RAM: 4GB, Quad Camera: 50 MP f/1.8 (wide) PDAF OIS, 5 MP f/2.2 123˚ (ultrawide) 1/5" 1.12µm, 2 MP f/2.4 (macro), 2 MP f/2.4 (depth), LED flash; panorama; HDR, Video: 1080p@30fps, Front Camera: 8 MP f/2.0 (wide), Video: 1080p@30fps, OS: Android 12; One UI Core 4.1, Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: 5.1 A2DP LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS, NFC, USB Type-C 2.0, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer gyro proximity compass, Battery: Non-removable Li-Po 5000 mAh, Fast charging 25W, P/N: SM-A236BLBUEUC
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ