Бренд: Apple
Краток опис: Apple Watch S8 GPS 45mm Midnight Aluminium Case with Midnight...
Достапност:
Шифра: 53844
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 36,490 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

28,499 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,375 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,188 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Apple Watch S8 GPS 45mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - Regular, Display: 1.9 inches, Retina LTPO OLED, 1000 nits (peak), 484 x 396 pixels (~326 ppi density), Sapphire crystal glass, Glass front; ceramic/sapphire crystal back; stainless steel frame, OS: watchOS 9.0, Chipset: Apple S8, CPU: Dual-core, GPU: PowerVR, Memory 1GB/32GB, IP6X certified (50m water resistant), Loudspeaker, Connection: Wi-Fi 802.11 b/g/n dual-band, Bluetooth: 5.0 A2DP LE, GPS with A-GPS; GLONASS; GALILEO; QZSS; BDS, NFC, Sensors: Accelerometer; gyro; heart rate; barometer; always-on altimeter; compass; SpO2; VO2max, body temperature, Battery Li-Ion 308mAh non-removable, Wireless fast charging, Dimensions: 45 x 38 x 10.7 mm, Weight: 51.5g, mnp13se/a
Можеби ќе Ве интересира