Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Idea Centre Gaming 5 14ACN6, RYZEN 7 5700G 3.8GHz, RAM 16
Достапност:
Шифра: 53645
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 74,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

65,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 5,500 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,750 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo Idea Centre Gaming 5 14ACN6, RYZEN 7 5700G 3.8GHz, RAM 16GB DDR4, SSD 512GB SSD M.2 2280 NVME TLC, VGA RTX3060 12GB, WLAN 2X2AC+BT EU, 90RW00EXRI
Напреден Филтер
Tип Lenovo PC GAMING
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ