Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO IdeaPad 3 15ADA6 ( GRAY ), - AMD Dual Core R7-3700U (4M
Достапност:
Шифра: 53636
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 32,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

27,719 Ден.
12x BLACK РАТА: 2,379 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,225 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
LENOVO IdeaPad 3 15ADA6 ( GRAY ), - AMD Dual Core R7-3700U (4M Cache, Up to 4.0GHz ),Radeon™ RX Vega 10 Graphics, 8GB DDR4 2400MHz, 512GB SSD M.2 , HD 720P WEBCAM, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" FULLHD (1920x1080), P/N: 82KR004PRM
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG