Бренд: Acer
Краток опис: ACER Aspire 3 A315-23, - AMD Ryzen™ 5 3500U (4M Cache, up to 3.7
Достапност:
Шифра: 53620
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 25,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

22,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,974 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,016 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ACER Aspire 3 A315-23, - AMD Ryzen™ 5 3500U (4M Cache, up to 3.7 GHz), AMD Vega 8, 8GB DDR4 RAM, 256GB SSD M.2, 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, 15.6" FHD (1920 x 1080) resolution,NX.HVTEX.01L
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG