Бренд: Toshiba
Краток опис: Toshiba Satellite Pro C40-G-109 / Win 10 Pro ( Dark Blue ), - Пр
Достапност:
Шифра: 53610
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 15,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

12,999 Ден.
12 РАТИ: 1,138 Ден.
24 РАТИ: 596 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Toshiba Satellite Pro C40-G-109 / Win 10 Pro ( Dark Blue ), - Процесор Intel dual-core Processor 5205U (2MB Cache / 1.90 GHz ), Графика Intel UHD Graphics, РАМ 4GB DDR4 2666MHz, Диск 128GB SSD, Integrated webcam, Stereo Speakers, 802.11AC, Bluetooth 5.0, 1 × USB 3.1 Type-C Gen 1 port which supports Data transfer, Power Delivery and Display Port, 2 × USB 3.1, 1 × LAN RJ-45, HDMI, weight : under 1.55 kg, 14" HD (1366x768), Windows 10 Profesional 64-bit
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Радовиш
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ