Бренд: Asus
Краток опис: ASUS K513EA-OLED-L511W / Win 11 (Transparent Silver), Процесор I
Достапност:
Шифра: 53506
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 45,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

39,599 Ден.
12x BLACK РАТА: 3,399 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,749 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS K513EA-OLED-L511W / Win 11 (Transparent Silver), Процесор Intel Core i5-1135G7 (8M Cache / up to 4.2 GHz / 4 cores), Рам Меморија 8GB DDR4, Диск PCIEG3x2 NVME 512G M.2 SSD, Графичка карта Intel Iris X Graphics, BT4.0, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, 6W speaker, 1.8kg, 42WHrs / 3S1P / 3-cell Li-ion, 15.6" Full HD LED IPS (1920x1080), Windows 11 Home, PN:90NB0SG2-M52990
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG