Бренд: Xiaomi
Краток опис: XIAOMI Mi Watch S1 GL Gray, Display: AMOLED 1.43", Resolution: 4
Достапност:
Шифра: 53488
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 15,699 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

11,599 Ден.
12 РАТИ: 1,015 Ден.
24 РАТИ: 532 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
XIAOMI Mi Watch S1 GL Gray, Display: AMOLED 1.43", Resolution: 466 x 466 pixels (~326 ppi density), Wi-Fi 802.11 b/g/n, NFC, Bluetooth: 5.2; A2DP; LE, dual band GPS; GLONASS; GALILEO; BDS; QZSS, Sensors: Accelerometer, heart rate, gyro, compass, SpO2, Waterproof (5ATM), 50m water resistant, Battery: Li-Ion 470 mAh, Dimensions: 46.5 x 46.5 x 11 mm, Weight: 53 g, BHR5560GL
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Кавадарци
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ