Бренд: ST
Краток опис: ST-40UH7800, 40” (102cm) Android SMART FullHD LED TV, Superio...
Достапност:
Шифра: 53255
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 15,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,995 Ден.
12 РАТИ: 867 Ден.
24 РАТИ: 446 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST-40UH7800, 40” (102cm) Android SMART FullHD LED TV, Superior Technology, DVB-T/T2/DVB-C, CVTE S516, DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz, GPU Mali400MPx2 core, 1GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android 11, MAXHUB - share smartphone content to smart TV, system upgradable by u-disk or online, Wifi built in 802.11 b/g/n, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45
Големина на екран 40 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција FHD
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED
Можеби ќе Ве интересира