Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X515EA-BQ322 (Slate Grey), Процесор Intel Core i3-1115G4 Pr
Достапност:
Шифра: 53218
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 29,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

24,999 Ден.
12 РАТИ: 2,188 Ден.
24 РАТИ: 1,146 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS X515EA-BQ322 (Slate Grey), Процесор Intel Core i3-1115G4 Processor 3.0 GHz (6M Cache, up to 4.1 GHz, 2 cores), Рам Меморија 8GB DDR4 (on-board 4GB) , Диск 512GB M.2 SSD PCIEG3x2 NVME , Графичка карта Intel UHD , BT4.0, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.1, 1xType C, HDMI 1.4, USB 2.0 to Fast Ethernet Converter 6W speaker, VGA camera, 1.9kg, 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, 15.6" FULL HD LED (1920x1080) glare, PN: 90NB0TY2-M25050
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ