Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GAMER PRIME , - Процесор Intel i5-11400F 2
Достапност:
Шифра: 53203
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 29,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

25,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 2,232 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,149 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GAMER PRIME , - Процесор Intel i5-11400F 2.6 GHz up to 4.6 GHz , Матична плоча ASUS PRIME H510M-R-SI,, Графичка карта AFOX NVIDIA GT730-PCI-E 1GB DDR3 , Рам Меморија Kingston 8GB 2666MHz DDR4, Диск 1TB HDD 7200rpm + Kingston 240GB A400 SSD SATA3, Power Box AX3 GAMING E-ATX Chassis case with ARGB+PSU 800W , Подарок Genius KB-100 Smart keyboard + Genius DX-110, Wired Mouse + ASUS Bluetooth Dongle USB-BT400
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG