Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GAMER GALAXY+ , - Процесор Intel i3-10100F
Достапност:
Шифра: 53201
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,584 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 792 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GAMER GALAXY+ , - Процесор Intel i3-10100F 3.6 GHz up to 4.3 GHz , Матична плоча ASUS PRIME H410M-K R2.0, Графичка карта AFOX NVIDIA GT610-PCI-E 1GB DDR3, Рам Меморија Kingston 8GB 2666MHz DDR4, Диск 1TB HDD 7200rpm + Kingston 240GB A400 SSD SATA3, Power Box E182 ATX Chassis case, Power supply ATX 550W, Подарок Genius KB-100 Smart keyboard + Genius DX-110, Wired Mouse + ASUS Bluetooth Dongle USB-BT400
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG