Бренд: Asus
Краток опис: ASUS X515EA-BQ312 (Slate Grey), Процесор Intel Core i3-1115G4...
Достапност:
Шифра: 53184
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 21,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

17,459 Ден.
12 РАТИ: 1,513 Ден.
24 РАТИ: 779 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS X515EA-BQ312 (Slate Grey), Процесор Intel Core i3-1115G4 Processor 3.0 GHz (6M Cache, up to 4.1 GHz, 2 cores), Рам Меморија 8GB DDR4 (on-board 4GB) , Диск 256GB M.2 SSD PCIEG3x2 NVME , Графичка карта Intel UHD , BT4.0, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.1, 1xType C, HDMI 1.4, VGA camera, 1.8kg, 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, 15.6" FULL HD LED (1920x1080) glare, PN: 90NB0TY2-M00J80
Големина на диск 256GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка Intel UHD
Процесор i3
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home
Можеби ќе Ве интересира