Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 58PUS8507, 58" (147cm) 4K Ultra Slim Android UltraHD Sma
Достапност:
Шифра: 53170
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 54,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

39,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 3,433 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,767 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PHILIPS 58PUS8507, 58" (147cm) 4K Ultra Slim Android UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), IPS Nano color, P5 Perfect Picture Engine, HDR10+, QUAD Core processor, Operating system Android 10 with 16GB ROM, Micro Dimming Pro, Wide Color Gamut, Natural Motion, Ambilight 3 sided, Ambilight Music, Speakers Output power (RMS): 20W, Dolby Atmos, A.I. Sound, Tuner (DVB- T/C/T2/T2-HD/S/S2), 1 x Satellite Connector, 4 x HDMI ports, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi Bulit in, Metallic Minimalistic frame stand, P/N: 58PUS8507/12
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG