Бренд: Asus
Краток опис: ASUS GAMING PC G15DK-WB7626, - Процесор AMD Ryzen™ 7-5800X Proce
Достапност:
Шифра: 53158
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 89,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

79,999 Ден.
12 РАТИ: 7,000 Ден.
24 РАТИ: 3,664 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS GAMING PC G15DK-WB7626, - Процесор AMD Ryzen™ 7-5800X Processor 3.8 GHz (32M Cache, up to 4.7 GHz), Рам 16GB DDR4 3200MHz, Диск 2TB 7200RPM + 512GB M.2 SSD PCIE NVME, Графичка карта NVIDIA® GeForce® RTX3060TI 8GB DDR6, 700W power supply (80+ Bronze , peak 750W), 1x USB 3.2 Gen 1 (Type A), 1x USB 3.2 Gen 1 (Type C), 1x Headphone, 1x Microphone,PN: 90PF02Q1-M01F40
Напреден Филтер
Tип ПРОМО
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ