Бренд: AMD
Краток опис: Конфигурација AMD LEGION , - Процесор AMD Ryzen 5 3600 , Матичн
Достапност:
Шифра: 53027
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 42,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

38,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,250 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,625 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација AMD LEGION , - Процесор AMD Ryzen 5 3600 , Матична плоча ASUS PRIME A320M-K, Графичка карта ASUS DUAL-GTX1650-O4G, Рам Меморија Kingston 8GB 2666MHz DDR4, Диск 1TB Toshiba P300 7200rpm + 240GB SSD A-DATA, Power Box AX3 GAMING E-ATX Chassis case with ARGB + Power supply ATX 800W,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG