Бренд: Power Box
Краток опис: Power Box EBT-TG117 Red, Power Bluetooth Speaker, Function: Blue
Достапност:
Шифра: 52943
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 1,099 Ден.

BLACK ЦЕНА:

599 Ден.
BLACK РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Power Box EBT-TG117 Red, Power Bluetooth Speaker, Function: Bluetooth, AUX, USB , TF Card, Handsfree, FM, Power: 5W*2, Material: plastic+fabric, Blutooth : BT 5.0, Distance: 10 Meters, Battery: 1.200 mah, Size: 168*75.8*79.8mm, Color: Black
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG