Бренд: Power Box
Краток опис: ST H08C Smart Watch Black, Display: 1.3 inch HD IPS full touch c
Достапност:
Шифра: 52934
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 3,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

2,299 Ден.
12x BLACK РАТА: 198 Ден.
24x BLACK РАТА: 102 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST H08C Smart Watch Black, Display: 1.3 inch HD IPS full touch color Screen, Pixels 240*240, CPU:RTL8762+BK3266, Memory: ROM: 128MB+RAM: 160KB, Battery: 260mAH, Working time: 7-8 days; standby time: 40- 50days, Waterproof: IP67, APP: Da fit, Function: Multiple Functions: Bluetooth call, Phone book, 24hours dynamic heart rate montiring, Blood pressure & Blood oxygen measurement, Step, Distance, Calories, Multiple-sports modes, Call reminder, Message reminder (Facebook; Twitter; WhatsAPP etc), Sleep monitoring, Stopwatch, Remote camera, Sendentry reminder, Time/date, Do not disturb mode, Weather, Find phone, Call rejection, Alarm, Brightness, Find device, Do not disturb mode, Flashlight, Bluetooth: 5.0
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG