Бренд: Asus
Краток опис: ASUS GAMING PC G10CE-WB7620, - Процесор Intel® Core™ i7-11700 (1
Достапност:
Шифра: 52917
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 82,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

78,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 6,781 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 3,489 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS GAMING PC G10CE-WB7620, - Процесор Intel® Core™ i7-11700 (16M Cache / up to 4.9 GHz / 8 cores), Рам 16GB DDR4 3200MHz, Диск 512GB M.2 SSD PCIE NVME, Графичка карта NVIDIA® GeForce® RTX3060 12GB DDR6, 500W power supply (80+ Bronze , peak 500W), 1x USB 3.2 Gen 1 (Type A), 1x USB 3.2 Gen 1 (Type C), 1x Headphone, 1x Microphone, PN: 90PF02T2-M07710
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG