Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A336 Galaxy A33 Black 5G 6/128, Hybrid Dual Sim, Disp
Достапност:
Шифра: 52910
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 23,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

18,499 Ден.
12 РАТИ: 1,619 Ден.
24 РАТИ: 848 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung SM-A336 Galaxy A33 Black 5G 6/128, Hybrid Dual Sim, Display: Super AMOLED 90Hz; FHD+, 6.4 inches 98.9 cm2 (~83.7% screen-to-body ratio), 1080 x 2400 pixels 20:9 ratio (~411 ppi density), Corning Gorilla Glass 5, IP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins), Chipset: Exynos 1280 (5 nm), CPU: Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G68, OS: Android 12; One UI 4.1, Internal Memory: 128GB, RAM: 6GB, Quad Camera: 48 MP f/1.8, 26mm (wide) 1/2.0", 0.8µm PDAF OIS, 8 MP f/2.2 123˚ (ultrawide) 1/4.0" 1.12µm, 5 MP f/2.4 (macro), 2 MP f/2.4 (depth), LED flash; panorama; HDR, Video: 4K@30fps; 1080p@30/120fps, Slow Motion: 480fps @HD; 240fps @HD, Front Camera: 13 MP f/2.2 (wide) 1/3.1" 1.12µm, Video: 1080p@30fps, Connections: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth: 5.1 A2DP LE, GPS whit A-GPS; GLONASS; GALILEO; BDS, NFC, Sensors: Fingerprint (under display; optical), accelerometer; compass; gyro, Virtual proximity sensing, USB Type-C 2.0; USB On-The-Go, Non-removable Li-Po 5000 mAh battery, Fast charging 25W, Dimensions: 159.7 x 74 x 8.1 mm, Weight: 186g, P/N: SM-A336BZKGEUC
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ