Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL GAMING , - Процесор Intel I5-9400F 2.9G ,
Достапност:
Шифра: 52901
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 25,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,917 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 959 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL GAMING , - Процесор Intel I5-9400F 2.9G , Матична плоча ASUS PRIME H370-PLUS, Графичка карта AFOX NVIDIA GT730-PCI-E 1GB DDR3, Рам Меморија A-Data DDR4 8GB 2666 MHz, Диск 1TB Toshiba P300 7200rpm + 240GB SSD A-DATA, Power Box E182 ATX Chassis case, Power supply ATX 550W,
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG